Realizujemy szeroko pojęte prace budowlane z użyciem ciężkiego sprzętu | Terra Mota Sp. z o.o.

Sample Image

Oferta firmy Terra Mota Sp. z o.o.

Nasza firma specjalizuje się w realizacji szerokiego zakresu budowlanych prac ziemnych przy użyciu posiadanego zaplecza maszyn budowlanych.

 

Nasz potencjał to ponad 100 doświadczonych operatorów maszyn budowlanych mających do dyspozycji 180 maszyn budowlanych różnych typów, od niewielkich rozmiarów minikoparek do ciężkich wozideł technologicznych oraz spychaczy.

Poniżej mogą państwo poznać główne atuty naszej firmy:

1. Szeroki park maszynowy. Ponad 180 jednostek sprzętu budowlanego wszystkich typów, niezbędnych aby perfekcyjnie wykonać niemal wszystkie roboty ziemne jakie mogą być tylko zaprojektowane. Minikoparki, koparko ładowarki, ładowarki czołowe, walce, teleskopy oraz wozidła technologiczne. W zależności od rodzaju pracy można zaangażować do jej realizacji odpowiednią ilość i rodzaj maszyn.

2. Operatorzy maszyn budowlanych. Obecnie zatrudniamy około 100 operatorów maszyn budowlanych i innych pracowników pomocniczych, część z nich posiada uprawniania do operowania wszystkimi typami maszyn jakie znajdują się w naszej dyspozycji. Jest to doświadczony i zdyscyplinowany personel kierowany przez profesjonalnych specjalistów do spraw robót budowlanych oraz inżynierów.

3. Doświadczenie. Dziś z dumą możemy prezentować wiele zrealizowanych przez nas inwestycji z którymi mogą się państwo zapoznać w zakładce galeria. Każda z inwestycji wykonanych została bez jakiegokolwiek opóźnienia i w ścisłej zgodzie z wymaganiami inwestorów. Naszą wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy podczas realizacji wielu projektów. Potrafimy znakomicie zarządzać procesem budowlanym oraz planować działania logistyczne.

4. Stabilność. Możecie Państwo polegać na partnerze będącym w dobrej kondycji finansowej, nasza firma jest obecna na rynku od 20 lat. Posiadamy wiele aktywów i wiele źródeł osiągania przychodu co stanowi olbrzymią pomoc dla zapewnienia stabilności ekonomicznej i wzrostu potencjału firmy.

5. Potencjał do realizacji kontraktów zagranicznych. Obecnie Terra Mota AB jako nowa spółka została zarejestrowana na terenie Królestwa Szwecji. Ukończyliśmy proces rejestracyjny, posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty i zezwolenia aby rozpocząć współpracę z partnerami biznesowymi na rynku szwedzkim. Zebrana dokumentacja obejmuje sprawy podatkowe (F-Tax) umowę z właściwym związkiem zawodowym, karty identyfikacyjne dla pracowników (F06) certyfikat z urzędu rejestracyjnego Bolagsverket, zaświadczenie A1 dla polskich pracowników wzbogacone również o kursy bezpieczeństwa i higieny pracy SCC. Jesteśmy gotowi do pracy.

Po pierwszych doświadczeniach związanych z realizacją zagranicznych inwestycji zdecydowaliśmy się na zaoferowanie naszych usług klientom z rynku szwedzkiego, mamy nadzieję że nasze profesjonalne podejście do prowadzonej działalności pomoże w rozpoczęciu obustronnie korzystnej współpracy na szwedzkim rynku budowlanym.

Dziś możemy zaoferować przede wszystkim wynajem maszyn budowlanych wszystkich typów, włącznie z usługa operatora maszyn, wykonywanie w charakterze podwykonawcy prac budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem robót ziemnych, sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych jak też wyposażenia specjalistycznego dla nich, usługi serwisowe maszyn budowlanych, sprzedaż części zamiennych, sprzedaż przemysłowych opon i gąsienic wszystkich typów i rozmiarów.

Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy jak i osoby prywatne zainteresowane naszymi usługami.

Sample Image

Terra Mota Sp. z o.o.

 

H istoria marki Terra Mota jest relatywnie krótka i pochodzi od pomysłu rozdzielenia aktywności gospodarczej prowadzonej od niedawna jedynie pod firmą Anmar na dwie marki gdzie Terra Mota odpowiada przede wszystkim za realizację szeroko pojętych prac budowlanych. Marka Anmar pojawiła się na lokalnym rynku w południowej Polsce w połowie lat 90 tych, bazując na pomyśle dostarczania klientom indywidualnym i biznesowym nieznanych wówczas na polskim rynku maszyn budowlanych i rolniczych nowoczesnych zachodnich marek. Później podczas szybkiego rozwoju firmy przenieśliśmy się do nowej siedziby i rozpoczęliśmy samodzielną realizację prac budowlanych jako działalność wspomagającą główne źródło dochodu w postaci sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych. Osiągając coraz silniejszą pozycję w obszarze prac budowlanych zdecydowaliśmy sie po kilku latach na rozdzielenie aktywności biznesowej poprzez utworzenie nowej marki Terra Mota realizującej szeroki zakres robót budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem prac ziemnych z użyciem ciężkiego sprzętu budowlanego. Utworzenie nowej marki było połączone z decyzją o utworzeniu na terenie Królestwa Szwecji nowej firmy działającej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, bazującej na wcześniej nawiązanych relacjach biznesowych ze szwedzkimi partnerami biznesowymi. Na chwilę obecna proces rejestracji spółki na terenie Królestwa Szwecji został całkowicie zakończony, ponadto uzyskano wszelkie niezbędne dokumenty i zezwolenia pozwalające na rozpoczęcie wykonywania prac budowlanych i innej działalności na bazie potencjału parku maszynowego oraz pracowników funkcjonujących do tej pory na rynku polskim.

 

Sample Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor dolor sed nunc eleifend pharetra euismod vitae. Vivamus nec purus felis. Nam felis lectus, feugiat ac leo non, luctus elementum augue. Duis eu lorem.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.

Zaufali namlista firm dla których wykonywaliśmy zlecenia

Aldesa Polska
item2
item3
item4
item9
item10
item11
item12
item5
item6
item7
item8