Nasza firma specjalizuje się w realizacji szerokiego zakresu budowlanych prac ziemnych przy użyciu posiadanego zaplecza maszyn budowlanych

Nasz potencjał to ponad 100 doświadczonych operatorów maszyn budowlanych mających do dyspozycji 180 maszyn budowlanych różnych typów, od niewielkich rozmiarów minikoparek do ciężkich wozideł technologicznych oraz spychaczy.

Poniżej mogą państwo poznać główne atuty naszej firmy:

1. Szeroki park maszynowy

Ponad 180 jednostek sprzętu budowlanego wszystkich typów, niezbędnych aby perfekcyjnie wykonać niemal wszystkie roboty ziemne jakie mogą być tylko zaprojektowane. Minikoparki, koparko ładowarki, ładowarki czołowe, walce, teleskopy oraz wozidła technologiczne. W zależności od rodzaju pracy można zaangażować do jej realizacji odpowiednią ilość i rodzaj maszyn.


2. Operatorzy maszyn budowlanych

Obecnie zatrudniamy około 100 operatorów maszyn budowlanych i innych pracowników pomocniczych, część z nich posiada uprawniania do operowania wszystkimi typami maszyn jakie znajdują się w naszej dyspozycji. Jest to doświadczony i zdyscyplinowany personel kierowany przez profesjonalnych specjalistów do spraw robót budowlanych oraz inżynierów.


3. Doświadczenie

Dziś z dumą możemy prezentować wiele zrealizowanych przez nas inwestycji z którymi mogą się państwo zapoznać w zakładce galeria. Każda z inwestycji wykonanych została bez jakiegokolwiek opóźnienia i w ścisłej zgodzie z wymaganiami inwestorów. Naszą wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy podczas realizacji wielu projektów. Potrafimy znakomicie zarządzać procesem budowlanym oraz planować działania logistyczne.


4. Stabilność

Możecie Państwo polegać na partnerze będącym w dobrej kondycji finansowej, nasza firma jest obecna na rynku od 20 lat. Posiadamy wiele aktywów i wiele źródeł osiągania przychodu co stanowi olbrzymią pomoc dla zapewnienia stabilności ekonomicznej i wzrostu potencjału firmy.


5. Potencjał do realizacji kontraktów zagranicznych

Obecnie Terra Mota AB jako nowa spółka została zarejestrowana na terenie Królestwa Szwecji. Ukończyliśmy proces rejestracyjny, posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty i zezwolenia aby rozpocząć współpracę z partnerami biznesowymi na rynku szwedzkim. Zebrana dokumentacja obejmuje sprawy podatkowe (F-Tax) umowę z właściwym związkiem zawodowym, karty identyfikacyjne dla pracowników (F06) certyfikat z urzędu rejestracyjnego Bolagsverket, zaświadczenie A1 dla polskich pracowników wzbogacone również o kursy bezpieczeństwa i higieny pracy SCC. Jesteśmy gotowi do pracy.


Po pierwszych doświadczeniach związanych z realizacją zagranicznych inwestycji zdecydowaliśmy się na zaoferowanie naszych usług klientom z rynku szwedzkiego, mamy nadzieję że nasze profesjonalne podejście do prowadzonej działalności pomoże w rozpoczęciu obustronnie korzystnej współpracy na szwedzkim rynku budowlanym.

Po pierwszych doświadczeniach związanych z realizacją zagranicznych inwestycji zdecydowaliśmy się na zaoferowanie naszych usług klientom z rynku szwedzkiego, mamy nadzieję że nasze profesjonalne podejście do prowadzonej działalności pomoże w rozpoczęciu obustronnie korzystnej współpracy na szwedzkim rynku budowlanym.

Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy jak i osoby prywatne zainteresowane naszymi usługami.